Jasełka bożonarodzeniowe

Dnia 18 grudnia 2017 roku, jak co roku, wystawialiśmy jasełka bożonarodzeniowe.  Zostały przygotowane przez uczniów kasy I,II, IV, V oraz II A i III B gimnazjum pod opieka p. M. Głowskiej oraz p. B. Mazur. Szkolny chór  pod kierunkiem p. S. Nowickiej-Prusak umilił czas pięknym śpiewem kolęd. Na scenie nie mogło zabraknąć Maryi, Józefa,pastuszków czy aniołków.

Następnego dnia gościliśmy z naszymi aktorami w Jednostce Wojskowej 2 Pułku Inżynieryjnego w Inowrocławiu. Jasełka zostały przyjęte szczególnie serdecznie, a życzenia świąteczne oraz kosz słodyczy przekazał dzieciom i młodzieży dowódca p. płk mgr inż. B. Prokop.