Dzień Piernika w Gastronomiku

Dnia 19 grudnia uczniowie klasy III b i II b brali udział w obchodach „Dnia Piernika w Gastronomiku”.

Uczniowie tej szkoły przygotowali dla nas wiele atrakcji, m.in. konkurs zdobienia pierników, pokaz wypieku ciasta piernikowego, liczne degustacje, kiermasz wyrobów z piernika, warsztaty dekoracji piernika, pokazy sztuki fryzjerskiej oraz kosmetycznej, świąteczne karaoke, a także mikołajkową zumbę. W konkursie zdobienia pierników wygrała nasza uczennica Weronika Gotowała, a wyróżnienie zdobyła Kinga Balcerzak. Serdecznie Gratulujemy! Godziny spędzone w „Gastronomiku” przybliżyły uczniom specyfikę zawodów: kurzach, kelner, fryzjer.