Drodzy Rodzice,

Bardzo dziękujemy za wspaniałe zaangażowanie w przygotowanie tegorocznej „Szlachetnej Paczki”. Wasze otwarte serca zaowocowały powstaniem pięknego prezentu dla rodziny! W tym roku w akcję włączyło się ponad czterdziestu rodziców, uczniów i pracowników szkoły.

Poniżej przedstawiamy relację z przekazania paczki rodzinie, którą napisała wolontariuszka opiekująca się rodziną.

Drogi Darczyńco

W SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem KUJ-3452-564701), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Obie Panie były bardzo zaskoczone liczbą otrzymanych paczek. Na ich twarzach malowało się zdziwienie i wzruszenie. Sądziły, że otrzymają przede wszystkim opał. Od dawna marzyły o pięknym obrusie - dziś to marzenie zostało spełnione. Obie panie, jak na gospodynie przystało bardzo ucieszyły się z nowych garnków i firan. W pewnym momencie spotkania pani Janina zaniemówiła, trzymała się za głowę i powiedziała, ze nie spodziewała się że spotka ją tyle dobra.

Co chce przekazać wolontariusz?

Bardzo dziękuję za Waszą pomoc. Dzięki Wam właśnie odmieniło się życie dwóch przemiłych pań. Spełniliście ich marzenia i daliście nadzieję na lepsze jutro. Życzę Państwu zdrowych, radosnych, pełnych miłości i pokoju Świąt Bożego Narodzenia.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Bardzo Państwu dziękuję za ogromną pomoc i zaangażowanie. W naszym życiu właśnie pojawiła się iskierka nadziei. Dzięki Wam spędzimy piękne Święta Bożego Narodzenia.

Dziękujemy bardzo wszystkim Rodzicom za ogromne zaangażowanie materialne i finansowe w przygotowanie tegorocznej „Szlachetnej Paczki”.

Opiekun „Szlachetnej Paczki” w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika: Magdalena Halik.