„Przedsiębiorczość i WOS Kluczem do Sukcesu”

Dnia 8 grudnia 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Sławęcinku wzięli udział w konkursie „Przedsiębiorczość i WOS Kluczem do Sukcesu” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Inowrocławiu.

Konkurs skierowany był do uczniów powiatu inowrocławskiego. Zaciekła rywalizacja zakończyła się sukcesem naszej szkoły. Dominik Dylewski uczeń klasy III b zajął 3 miejsce, Mateusz Stempinski uczeń III b zajął miejsce 4. W konkursie wzięła również udział Gabriela Kąkolewska z klasy II a. Dyplomy oraz cenne nagrody uczestnikom wręczył dyrektor ZSP nr 4 pan Artur Nalewajski. Opiekunem uczniów była pani Agnieszka Kwiatkowska.