Wyniki VII Powiatowego Konkursu Języka Rosyjskiego

Dnia 30 maja w III LO im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu został zorganizowany VII Konkurs Języka Rosyjskiego dla gimnazjalistów. Wzięły w nim udział gimnazja z całego powiatu inowrocławskiego. Gimnazjaliści rozwiązywali test leksykalno - gramatyczny z elementami realioznawczymi o Rosji.

Dobrym wynikiem może pochwalić się uczennica klasy III a - Aleksandra Tomaszewska, która zajęła IV miejsce i znalazła się tuż za podium. Od nagrodzonych miejsc dzieliło ją zaledwie kilka punktów. Dobre wyniki uzyskali również Michał Kułakowski i Julia Telus z III a oraz Aleksandra Cieślak z III b, którzy zajęli kolejne miejsca tuż za Olą. Uczniów przygotowała p. Anna Piasecka. Serdecznie gratulujemy!