IV Turniej Minisiatkówki Dziewczyn o Puchar Wóta Gminy Inowrocław

W ubiegłą sobotę hala sportowa Gimnazjum w Sławęcinku gościła młode siatkarki na IV Turnieju Minisiatkówki o Puchar Wójta Gminy Inowrocław. W turnieju spotkały się dziewczęta z Jaksic, Turzan, Góry, Wierzchosławic i LUKS Inowrocław. W kategorii klas IV rywalizowały dwa zespoły z Jaksic, dwa z Góry i dwa z Wierzchosławic. Bezkonkurencyjne okazały się "góralki" ze szkoły w Górze - Martyna Zalesińska i Edyta Młynarska.

II m  II zespół Wierzchosławic

III m Góra II

IV m  Wierzchosławice I

V m Jaksice II

VI m Jaksice I

W kategorii klas V swoje umiejętności siatkarskie pokazały dziewczyny z  LUKS Inowrocław w składzie Amelia Lewicka 2005r., Nina Jankowska 2005r. oraz dwie młodsze Adrianna Karasińska 2006r. i Angelika Dreliszak 2006r. wygrywając pewnie wszystkie spotkania.

Kolejne miejsca zajęły:

II m Wierzchosławice

III m Góra

IV m Jaksice

W kategorii klas VI niespodziankę sprawiły dziewczynki z Turzan wygrywając swój trzeci mecz z faworytkami z Góry. Dziewczynki z SP Góra wyciągnęły wnioski z porażki i po zwycięstwie z Wierzchocławicami  wygrały turniej w kategorii klas VI w składzie Wiktoria Gabryszak, Roksana Kołodziejczyk, Michalina Szulc, Aleksandra Kulś.

I m SP Góra

II m Wierzchosławice

II Im Jaksice

IV m Turzany

Podziękowania dla sędziów - siatkarzy KONOPY, sędzin - sekretarzy z Gimnazjum w Sławęcinku ( siatkarek LUKS Inowrocław ).