Konkurs Języka Angielskiego „English Master”

30 maja odbyła się piąta edycja konkursu z języka angielskiego „English Master” przygotowanego przez panią Katarzynę Leśniak i panią Agnieszkę Długopolską. Wzięło w niej udział  dziewiętnaścioro uczniów z klas szóstych, piątych, a nawet uczennica z klasy czwartej.

Uczniowie przyjechali do naszego gimnazjum ze Szkoły Podstawowej w Górze, Szkoły Podstawowej w Tupadłach i Szkoły Podstawowej w Turzanach. Uczniowie rozwiązywali zadania ze słuchania, czytania, sprawdzające znajomość słownictwa, gramatyki, funkcji językowych i kultury Wielkiej Brytanii. Z góry gratulujemy, gdyż śmiało można stwierdzić, że przybyli NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH!