XV Targi Edukacyjne

Dnia 29 marca w naszej szkole odbyła się „Giełda szkół. Wzięło w niej udział  18 szkół ponadgimnazjalnych z Inowrocławia, powiatu inowrocławskiego oraz miasta Bydgoszczy, którzy przedstawili ofertę edukacyjną na rok szkolny 2017/2018.

W czasie Giełdy przedstawicielki Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Inowrocławiu, pani Anna Rybarczyk i pani Ewa Wróbel udzielały uczniom indywidualnych porad w sprawach wyboru zawodu i kierunku kształcenia. Po raz pierwszy w czasie giełdy została przedstawiona oferta przez zakład pracy- Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Gesal” w Inowrocławiu. Przedstawiciele firmy  przybliżyli  nam specyfikę pracy w swoim zakładzie. W naszej szkole gościliśmy również uczniów klas trzecich  z Publicznego Gimnazjum w Rojewie wraz z opiekunami. Mamy nadzieję, że cel spotkania czyli - pomoc w trafnym wyborze dalszej drogi kształcenia przez naszych uczniów- został osiągnięty.