Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku

III miejsce w IX Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o PUCHAR DYREKTORA "BONDUELLE" POLSKA S.A.

11 marca w sali sportowej Gimnazjum nr 1 w Gniewkowie odbył się IX Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o PUCHAR DYREKTORA "BONDUELLE" POLSKA S.A. W turnieju brały udział zespoły z Rojewa, Złotnik Kujawskich, Gniewkowa I i II oraz nasze dziewczęta.

Rozgrywki prowadzono systemem "każdy z każdym". Siatkarki z KOPERNIKA pewnie pokonały Złotniki 2:0 i Rojewo 2:0, niestety uległy gospodyniom 1:2 i 1:2. Ostatecznie nasze dziewczyny wróciły do domu z brązowymi medalami i następnymi doświadczeniami z boisk siatkarskich. Sławęcinek reprezentowały: Aleksandra Cieślak, Agnieszka Dreliszak, Martyna Budner, Wiktoria Matuszak, Oliwia Łuczak, Dagmara Młynarska, Nikola Rucińska, Wiktoria Spała, Natalia Mierzyńska pod opieką Justyny Dreliszak. Najlepszą zawodniczką naszego zespołu została Martyna Budner.