Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku

Mistrzynie Powiatu w tenisie stołowym ze Sławęcinka

15 lutego w hali KUJAWIANKA odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego gimnazjów w tenisie stołowym.  Naszą szkołę reprezentowały Aleksandra Cieślak i Oliwia Bujak. W fazie grupowej pokonały Gniewkowo 3:0 oraz Dąbrowę Biskupią 3:1. Kolejny wygrany mecz  3:0 z Gimnazjalistkami ze Złotnik zapewnił awans do finału .

W pojedynku o pierwsze miejsce Oliwia i Ola pokonały Gimnazjum nr 3 z Inowrocławia 3:1 zdobywając tytuł Mistrzyń Powiatu Inowrocławskiego. Finał Mistrzostw Województwa z udziałem naszych dziewczyn odbędzie się w Inowrocławiu 21 lutego 2017r. W zawodach brali udział również chłopcy z naszej szkoły Kacper Duda i Kacper Janiak. Ostatecznie uplasowali się na V pozycji. Opiekunowie zawodników to pani Justyna Dreliszak - dziewczęta i pan Piotr Nijak - chłopcy.