Nasi uczniowie zdobywają nagrody !!!

Dnia 17 września zostały ogłoszone wyniki konkursów międzyszkolnych zorganizowanych przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Inowrocławiu. W konkursach udział wzięli uczniowie gimnazjów i szkół średnich powiatu Inowrocław.

W konkursie plastycznym - „Jan Paweł II – autorytetem dla młodzieży”, nagrodę i wyróżnienie zdobyła Aleksandra Cieślak, uczennica klasy IIIb. Uczennica przygotowana została przez Panią Katarzynę Stachowiak. W konkursie literackim „Jan Paweł II – wychowawca młodzieży”, w kategorii poezji, nagrodę i III miejsce zdobyła uczennica klasy Ia, Wiktoria Pawelska. Wiersz jej związany był z tematem: „Jest ciężar gatunkowy słów, słów nawet najmniejszych…Takim słowem jest….”. Uczennica przygotowana została przez Panią Magdalenę Czerniak. Nagrodę i I miejsce w konkursie literackim „Jan Paweł II – wychowawca młodzieży” w kategorii prac literackich zdobyła uczennica klasy 1c, Dominika Brończyk. Jej opowiadanie związane było z tematem „Rodzina jest bowiem wspólnotą najpełniejszą z punktu widzenia więzi międzyludzkiej. Nie ma też innej, w której wzajemne zobowiązania byłyby równie głębokie i całościowe.” Uczennica przygotowana została przez Panią Katarzynę Leśniak.