Ekologicznie w Karczynie

W dniu 9.09.2016r.  odbył się Piknik ekologiczny w Karczynie, w którym wzięli uczniowie klas czwartych szkół podstawowych gminy Inowrocław.

Zaproszona została również trzydziestoosobowa  grupa uczniów naszej szkoły, która brała udział w czuwaniu modlitewnym podczas Światowych Dni Młodzieży. Podczas Pikniku młodzież opowiedziała o pobycie w Krakowie i Rabce oraz zaśpiewała pieśni pielgrzymkowe. Wójt Gminy Inowrocław Pan Tadeusz Kacprzak pogratulował uczestnikom udziału w spotkaniu z Papieżem Franciszkiem. Następnie gimnazjaliści pomogli w prowadzeniu konkursów ekologicznych. Spotkanie zakończyło się wręczeniem upominków uczestnikom spotkania.