Uczniowie klas trzecich na Targach Edukacji i Pracy

9 września uczniowie klas trzecich pod opieką p. Drzewieckiej, p. Dreliszak, p. Długopolskiej, p. Pęczkowskiej i p. Koniecznego wybrali się do Inowrocławia na Targi Edukacji i Pracy, które miały miejsce w Młodzieżowym Domu Kultury im. Janusza Korczaka.

Głównym celem targów pod nazwą „Drogowskazy do Nauki i Pracy” było zapoznanie się z bogatą ofertą edukacyjną szkół, instytucji szkoleniowych, organizacji zajmujących się edukacją oraz pracodawcami różnych branż, w tym działania na rzecz promocji zatrudnienia. Był też czas na relaks i integrację. Spędziliśmy miło czas  spacerując w Solankach; m.in. odwiedzając siłownię na świeżym powietrzu oraz inowrocławskie kangury w Sanatorium „Przy Tężni”.