Nocne warsztaty rękodzielnicze

W dniach 11-12 marca w naszej szkole odbyły się integracyjne warsztaty plastyczne „Wielkanocne ozdoby”. Tym razem tworzyliśmy zabawne ozdoby na nadchodzące Święta Wielkanocne. Stworzyliśmyy świąteczny zwierzyniec, w którym  nie zabrakło  baranków, kurczaczków i kogucików na patyku. Było kolorowo, odpustowo i ludowo.

Spotkaniu sprzyjało poznanie nowych technik plastycznych, rozbudzanie wyobraźni, kreatywności dzieci i młodzieży, zainteresowanie sztuką. Uczestnikami zajęć była młodzież gimnazjalna z naszej szkoły z Radziejowa oraz dzieci ze Szkoły  Podstawowej nr 10 w Inowrocławiu oraz z Jaksic. Najmłodsza uczestniczka warsztatów to uczennica klasy IV ze SP W Łodzi. Warsztaty poprowadziły p. M. Czerniak, p. K. Stachowiak i p. A. Malak oraz p. M. Gralik przewodnicząca Rady Rodziców.
Spotkanie upływało w miłej i przyjacielskiej atmosferze. Uczniowie chętnie sobie pomagali i przy okazji nawiązywali nowe znajomości.

Już wkrótce kolejne spotkanie ze sztuką. Zapraszamy:)