Warsztaty - „Przyłącz się do nas! Technik elektryk w Mechanie zaprasza!

Dnia 16 lutego uczniowie z klasy III a pod opieką p. Anny Drzewieckiej i p. Aliny Malak gościli w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 W Inowrocławiu i brali udział w warsztatach „Przyłącz się do nas! Technik elektryk w Mechanie  zaprasza!”.

Uczniowie z klasy IIa uczący się w zawodzie technik elektryk dzielili się z naszymi uczniami informacjami o swoim zawodzie. Była prezentacja, zdjęcia ale przede wszystkim działania praktyczne. Pod okiem starszych kolegów nasi uczniowie wykonali model instalacji elektrycznej. Najlepsza drużyna ukończyła zadanie w niecałe 15 minut. Uczniowie z technikum byli pod dużym wrażeniem nad szybkością  i precyzją  wykonanego zadania. Kiedy już pozostałe  grupy uporały się z zadaniem gospodarze pokazali szkołę, przedstawili ofertę edukacyjną i zaprosili na drzwi otwarte.