Wielkanocne warsztaty plastyczne

Dnia 26 lutego odbyły się warsztaty plastyczne "Wielkanoc", zorganizowane przez p. M. Czerniak, p. K. Stachowiak i p. A. Malak.
W spotkaniu uczestniczyły dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z rodzicami. Wykonali oni ozdoby wielkanocne - kolorowe jajka, króliczki, kurczaczki itp. Uczestnicy zaprezentowali zdolności plastyczne i wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Wykonane prace zostaną przeznaczone na "Festyn Wielkanocny", który odbędzie się w niedzielę palmową przed Urzędem Gminy Inowrocław.
Kolejne spotkanie odbędzie się 11 marca. Już dziś serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z rodzicami.