Szkolenie pocztów sztandarowych

Dnia 26 lutego w JW 1523 w Inowrocławiu przy ulicy Dworcowej odbyło się szkolenie pocztów sztandarowych ze szkół Gminy Inowrocław. Celem spotkania była troska o właściwą postawę młodego pokolenia, którą cechować powinien patriotyzm i umiłowanie ojczyzny oraz szacunek dla symboli i barw narodowych.

W  szkoleniu  wzięło udział 42 uczniów wchodzących w skład pocztów sztandarowych oraz ich szkolni opiekunowie.
Podczas szkolenia przedstawiono  zasady zachowania pocztów sztandarowych w uroczystościach państwowych i religijnych.
Zajęcia z młodzieżą prowadził młodszy chorąży Grzegorz Grajek. Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem.
Inicjatorem spotkania była p. K. Stachowiak i p. A. Piasecka.