24 Finał WOŚP

Nasza szkoła bierze udział w akcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już od kilku lat, tegoroczna edycja nie była wyjątkiem. Smorząd Uczniowski w dniach 8-10.01.2016 z wielkim entuzjazmem zbierał pieniążki wśród uczniów, nauczycieli i pracowników administracji szkoły. Łącznie zgromadzili około 830,00 zł.

Cała akcja była dla naszych uczniów wielkim testem, jednak wszyscy podołali wyzwaniu. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom (Z. Derkowskiej, Z. Białek, M. Broniszewskiej,  K. Pułaczewskiej, N. Wronie, S. Brzózce, Z. Gralak, W. StuczyńskieJ, K. Gralik), nauczycielom i osobom, które w jakikolwiek sposób
przyczyniły się do organizacji 24 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczególne podziękowania dla Klaudi Pułaczewskiej za wykonanie podobizny dyrektora, która został wystawona na licytację w szkole. Zdjęcie poniżej.
Nad przygotowaniami czuwały p. K. Stachowiak, p. K. Leśniak i p. M. Halik.
Do zobaczenia z przyszłym roku.