Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich

23 kwietnia każdego roku jest obchodzony Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Święto to ma  na celu promocję czytelnictwa, edytorstwa i ochronę własności intelektualnej prawem autorskim.
Z tej okazji w naszej szkole, 28 kwietnia została zorganizowana loteria fantowa, na korytarzach szkolnych wyeksponowane zostały kolorowe plakaty, które zachęcały do czytania nowości wydawniczych.

Wszystkim, którzy przyłączyli się do obchodów Dnia Książki, Klub Miłośnika Książki serdecznie dziękuje!
Przedstawiciele  KMK wraz z opiekunem p. K. Stachowiak serdecznie dziękują Księgarni MATRAS z Inowrocławia za pomoc w przygotowaniach do obchodów Światowego Dnia Książki.