Jesteś tutaj: Start / ARCHIWUM / 2014/2015 / ??? ? ??????

??? ? ??????

W dniu 27 kwietnia 2015 r. w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku odbyło się kolejne spotkanie uczniów w ramach projektu Bliżej Rosji. Tematem przewodnim  spotkania był konkurs pt.: ??? ? ??????.

Zadaniem uczniów było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką. Praca miała przedstawiać dowolny symbol, zabytek lub osoby, które kojarzą się z Rosją i kulturą rosyjską. Spośród szkół biorących udział w projekcie wyłoniono zwycięskie prace. Uczennice Gimnazjum w Sławęcinku – Agnieszka Pryka i Weronika Czajkowska mogą pochwalić się dużym sukcesem, gdyż zajęły pierwsze miejsce w tym konkursie. Wykonały przepiękną matrioszkę – symbol Rosji. Gimnazjum w Sławęcinku bierze już kolejny rok udział w tym projekcie, dzięki czemu uczniowie mogą wzbogacać swoją wiedzę i zgłębiać tajniki języka i kultury rosyjskiej. Koordynatorem projektu w Sławęcinku jest p. A. Piasecka.