TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA

W dniu 27 kwietnia w naszej szkole odbył się po raz kolejny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. M. Kopernika. Do rozgrywek stanęło 17 uczniów - w tym chłopcy, jak i dziewczyny.

Po zaciętych zmaganiach wyłoniono zwycięzców. W klasyfiacji chłopców, pierwsze miejsce zajął niepokonany Paweł Janiak z klasy IIc. W finale przegrał z nim Nikodem Stankiewicz z klasy Ia i tym samym stanął na drugim miejscu podium. Brąz zdobył Kamil Szałecki z klasy Ia. Natomiast w klasyfikcji dziewcząt, najlepsza okazała się Weronika Czajkowska z klasy IIb, zaraz po niej Angelika Kalińska z klasy IIIb. Ostatnie miejsce na podium wywalczyła Angelika Basińska z klasy IIIc.
Zawody wzbudzały wiele emocji  i z każdą chwilą  napięcie  sięgało zenitu.
Nad całością czuwali p. P. Nijak, Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. K. Stachowiak.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!