Jesteś tutaj: Start / ARCHIWUM / 2014/2015 / Bliżej Rosji

Bliżej Rosji

Dnia 4 marca kilkoro uczniów z naszego gimnazjum wzięło udział w konkursie wiedzy o Petersburgu, zorganizowanym przez Gimnazjum nr 2 im. dra J. Krzymińskiego w Inowrocławiu. Konkurs sprawdzał wiedzę gimnazjalistów na temat położenia, historii czy zabytków miasta.

Uczniowie zmierzyli się z zadania zamkniętymi o różnym stopniu trudności. W konkursie brało udział około 30 uczniów ze szkół biorących udział w projekcie Bliżej Rosji. Uczennice naszej szkoły – Weronika Czajkowska i Agnieszka Pryka z klasy 2b wykazały się olbrzymią wiedzą i zdobyły w konkursie wyróżnienia. Poziom był bardzo wysoki i poszczególne wyniki różniły się zaledwie punktem. Dziewczynom serdecznie gratulujemy wyniku. Uczennice przygotowała do konkursu p. Anna Piasecka.