Jesteś tutaj: Start / ARCHIWUM / 2014/2015 / Walentynki

Walentynki

Tradycyjnie w naszej szkole obchodziliśmy coroczne święto "Walentynki". Tego dnia wszyscy zakochani ślą anonimowe liściki i wyznania swoim ukochanym.

Tak też było w naszej szkole. Samorząd Uczniowski pod opieką p. K. Stachowiak oprócz poczty walentynkowej, zorganizował również konkurs na najdłuższy łańcuch walentynkowy zrobiony z serduszek. Wiele klas z ogromnym zaangażowaniem i radością włączyło się do tego konkursu. Łańcuchy wykonane przez uczniów były bardzo kolorowe i bardzo długie. Mierzenie ich zajęło sporo czasu. Konkurencję wygrała klasa 1a, której łańcuch mierzył 56 metrów długości (klasa 2c - 42m, klasa 1b - 29m, klasa 2b - 27m, klasa 3b - 23m). GRATULUJEMY:)
Kolejną atrakcją tego dnia było przedstawienie artystyczne, zorganizowane przez nauczycielki p. K. Leśniak i p. D. Kozłowską.
Wszyscy świetnie bawiliśmy się tego dnia, a na naszych twarzach gościł uśmiech.