Dzień Babci i Dziadka

Dnia 4 lutego w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku odbyły się obchody Dnia Babci i Dziadka. Gimnazjaliści zaprosili do szkoły swoje babcie i dziadków, aby poprzez występy artystyczne oraz szereg niespodzianek, które przygotowali,  wyrazić  wdzięczność i miłość.

Powodów do podziękowania Dziadkom jest bardzo wiele. Wystarczy wspomnieć o ich trosce i oddaniu, przekazywaniu tradycji i wpajaniu zasad moralnych. Uczniowie przygotowali wspaniałe występy wokalne i instrumentalne. Przybyli goście wzięli udział również w ciekawych doświadczeniach chemicznych z wieloma niespodziankami. Następnie babcie oraz dziadkowie zaproszeni zostali do obejrzenia wystawy prac pani Bernadety Lewandowskiej. Po części artystycznej gości zaproszono na słodki poczęstunek. Był to dzień pełen wzruszeń oraz radości.  W ten sposób uczniowie mogli wyrazić wdzięczność za troskę oraz za wszystko, co otrzymują od swoich dziadków każdego dnia.

Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem Rady Rodziców, która poraz kolejny wsparła nas w przygotawniach do  uroczystości szkolnych.

Nad całością czuwali: p. M. Czerniak, p. M. Halik, p. J. Kubiak, p. A. Piasecka i p. K. Stachowiak.