Magiczny wieczór

Dnia 28 i 29 listopada uczniowie Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w ramach realizacji projektu  "Moda na wiedzę" uczestniczyli w kolejnych zajęciach z zakresu rozwoju świadomości i ekspresji kulturalnej  oraz z zakresu rozwoju tożsamości regionalnej i wychowania patriotycznego prowadzonych przez p. M. Czerniak i p. K. Stachowiak.
Młodzież wzięła udział w lekcji historii prowadzonej przez zaproszenego gościa p. Tadeusza Łojewskiego - członka  Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych.

Kolejną atrakcją przy palących się świecach, wspaniałej dekoracji było poznanie kujawskich tradycji i zwyczajów andrzejkowych.
Podsumowaniem wieczoru była dyskoteka i nocne podchody!
Już wkrótce kolejne atrakcyjne spotkania, na które serdecznie zapraszamy uczniów i ich rodziców.