Nowoczesne pomoce dydaktyczne w Sławęcinku

Uczniowie Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku, uczestnicy projektu „Moda na wiedzę”, otrzymali kolejne pomoce dydaktyczne, a wśród nich między innymi programy multimedialne do nauki języka angielskiego, kalkulatory naukowe, mikroskopy, foliogramy do zajęć z biologii, chemii, modele do nauki biologii, chemii, bryły matematyczne, programy do nauki języka polskiego, plansze do nauki języków polskiego i rosyjskiego oraz chemii, komplet magnetycznych przyrządów tablicowych z tablicą do zawieszania.

Uroczyste przekazanie nastąpiło w dniu 5 listopada 2014 r. na terenie naszej szkoły.
W gimnazjum w Sławęcinku protokół odbioru podpisał dyrektor Robert Orczykowski w obecności uczniów,
nauczycieli oraz zaproszonych gości w osobach Wójta Gminy Inowrocław Tadeusza Kacprzaka i Małgorzaty Makowieckiej
 – kierownika Gminnego Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół.