Biwak integracyjny dla uczniów klas I

W dniach 3-4  października w naszym gimnazjum odbył się biwak integracyjny dla uczniów klas pierwszych, zorganizowany przez panią pedagog Annę Drzewiecką, przy współpracy Samorządu Uczniowskiego oraz wychowawców klas pierwszych: pani Elżbiety Tokarz, pani Agnieszki Długopolskiej i pani Justyny Dreliszak.  Samorząd Uczniowski w składzie:  Katarzyna Białek, Malwina Gromada, Patrycja Bołka, Anna Pyrcioch i Wiktoria Żywocka (fotograf) wraz z opiekunem – p. Katarzyną Stachowiak przygotował niespodziankę – otrzęsiny.

Uczniowie wzięli udział w szeregu konkurencji, min. projektowali  mundurek szkolny z ekologicznych materiałów,  wzięli udział w quizie wiedzowym o szkole oraz przeprowadzali wywiad z wychowawcą, odbyła się również konkurencja sportowa „W zdrowym ciele zdrowy duch”, a wychowawcy wykazali się kreatywnością w przygotowaniu gimburgera. W biwaku uczestniczył również dyrektor szkoły pan Robert Orczykowski, który zasiadał w jury podczas otrzęsin oraz wręczył każdemu uczniowi Certyfikat. Hitem imprezy było też  ognisko z pieczeniem kiełbasek. Następnie była dyskoteka oraz dalsze integrowanie się w sali gimnastycznej. Pogoda oraz humory nam dopisywały. Biwak trwał do białego rana.