Spektakl profilaktyczny "Wpadka"

Dnia 15 września w naszej szkole zorganizowane zostało przedstawienie profilaktyczne pt.: „Wpadka ”, które zaprezentowali aktorzy Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Głównym organizatorem spotkania była  Gmina Inowrocław.

Obok uczniów naszej szkoły na widowni pojawili się także uczniowie z gimnazjum w Żalinowie.  Tematem spektaklu były więzi rodziców z dziećmi. W przedstawieniu ukazany został  także problem narkotyków, przemocy i alkoholu. Przesłaniem tego spektaklu było to, że tak naprawdę rodzice bardzo często niewiele wiedzą o swoich dzieciach lub dowiadują się prawdy o nich jako ostatni. Na koniec aktorzy przeprowadzili również krótką pogadankę na temat skutków zażywania narkotyków i wszelkich dopalaczy. Spektakl został przyjęty z entuzjazmem i miejmy nadzieję, że pozostanie na długo w pamięci uczniów.