WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO !!!

Dnia 10 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory, niczym nie odbiegały od wyborów radnych do samorządów lokalnych, czy prezydenckich.

Przy elegancko nakrytych stołach siedziała komisja wyborcza. Na stolikach przed każdym członkiem leżały karty wyborcze.
W wyścigu o „stanowisko" przewodniczącego SU kandydowało 7 uczniów. W głosowaniu wzięło udział 155 wyborców, spośród 165 uprawnionych do głosowania.  Niestety oddano również 2 głosy nieważne.
W wyniku wyborów, Samorząd Uczniowski Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku w roku szkolnym 2014/2015 reprezentować będą:
Przewodnicząca: Katarzyna Białek IIIb (58 głosów)
Z-ca: Marzena Broniszewska IIb (37 głosów).
Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział w wyborach,  a zwycięzcom gratulujemy odniesionego sukcesu.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Katarzyna Stachowiak