Dzień Edukaci Narodowej

"Wykształcenie to dobro , którego nikt nas nie pozbawi."

Dziś w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku odbyła się bardzo ważna uroczystość, Pasowanie pierwszoklasistów na Uczniów Szkoły, a także Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy 1 zaprezentowali swoje umiejętności w recytacji wierszy, gry na instrumentach, a także śpiewu. Powagi uroczystości dodali zaproszeni goście, Wicewójt Gminy Inowrocław Pani Magdalena Dąbrowska, Dyrektor CUO Pani Aleksandra Tabaczyńska, Przedstawiciel Banku Spółdzielczego Pani Dorota Zawadzka, Radny Gminy  Inowrocław Pan Grzegorz Laskowski, Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły w Sławęcinku Pan Piotr Gotowalski , Przedstawiciele Rady Rodziców, a także Rodzice uczniów klasy 1. Uwieńczeniem uroczystości były miłe słowa wypowiedziane przez Dyrektor Szkoły Panią Agnieszkę Kwiatkowską, a także zaproszonych gości.