Święto kreatywności, odwagi i dobrej zabawy...

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI to inicjatywa, która ma pobudzać kreatywność i zachęcać do tworzenia. Motywem przewodnim jest oczywiście kropka.Uczniowie klas 1-3 mieli okazję do narysowania siebie w postaci kropki, ozdabiania kropek na swój własny, pełen kolorów sposób. Były również zagadki i zabawy ruchowe z kropkami . Na koniec każdy z uczestników otrzymał odznakę kropkowego artysty. Na uczniów klas IV-VI czekały gry i zabawy z kropką. Pod każdą kolorową kropką ukryte zostały zadania z języka polskiego i z matematyki przygotowane przez nauczycieli. Odpowiedzi dzieci nagrodzono drobnymi upominkami. Tego dnia uczniowie klasy V otrzymali dodatkową niespodziankę przygotowaną przez Rodziców - zeszyty w kropki i smaczne czekoladowe muffinki.