Uroczyste rozpoczecie roku szkolnego 2022/2023

,,Świat jest podtrzymywany oddechem dzieci spieszących do szkoły.”

Dzień 1 września był w naszej szkole dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2022/2023. Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zgromadzili się uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz pracownicy szkoły. Uroczystość rozpoczęła się okolicznościowym przemówieniem pani dyrektor Agnieszki Kwiatkowskiej. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie klas pierwszych. Serdeczne słowa do wszystkich zgromadzonych skierowała dyrektor Centrum Usług Oświatowych Gminy Inowrocław pani Aleksandra Tabaczyńska. Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

W nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów wszystkim uczniom,  nauczycielom i rodzicom.