BAJKOWE DRZWI OTWARTE

Dnia 12 stycznia 2022 r. drzwi naszej szkoły stały otworem dla wszystkich rodziców i ich dzieci, które od września 2022 roku pragną zostać jej uczniami.

W progach naszej placówki wszystkich przybyłych Gości witały postaci ze znanych bajek m.in. Elza , królewna Śnieżka, które stały się dla maluchów przewodnikami w szkolnym świecie. W specjalnie przygotowanej  na ten dzień bajkowej  krainie odbywały się gry i zabawy integracyjne, sensoryczne, taneczne. Nasi mali goście świetnie się bawili wraz z nauczyciekami.

Pani Dyrektor szkoły opowiedziała Rodzicom o warunkach przyjęcia do klasy pierwszej i udzieliła wszelkich potrzebnych informacji.  Rodzice  odwiedzili sale lekcyjne, bibliotekę ,salę logopedyczną ,świetlicę i salę gimnastyczną.

Do zobaczenia na kolejnych Drzwiach Otwartych. Tym razem pod hasłem "Przez zabawę do nauki",które odbędą  się 10.02.2022 .

Zapraszny serdecznie.