„Lato pełne przygód”- wakacyjny projekt w Sławęcinku

W dniach od 1 do 7 lipca br., w naszej szkole odbyły się zajęcia w ramach projektu ,,Lato pełne przygód". Każdego dnia na uczestników zajęć czekały liczne atrakcje.

Oprócz zabaw terenowych, gier planszowych, które cieszyły się olbrzymim powodzeniem, dzieci uczestniczyły w zajęciach z programowania, warsztatach konstruowania latawców, treningu Aikido, kodowania z wykorzystaniem Ozobotów, warsztatów plastycznych i kulinarnych. Wszystko to było połączone z doskonaleniem umiejętności językowych. Uczestnicy zajęć z pewnością nie mieli czasu na nudę, a uśmiech nie znikał z ich twarzy. Warsztaty prowadziły panie: Agnieszka Długopolska i Agnieszka Kwiatkowska wraz z zaproszonymi gośćmi: p. Robertem Orczykowskim, p. Piotrem Gotowalskim i trenerami Aikido.

Zajęcia były realizowane w ramach Programu Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEATCHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.