List do Królowej

Uczniowie klasy trzeciej na zajęciach kółka języka angielskiego napisali w kwietniu list do królowej Elżbiety.
Dzieci opowiedziały kilka słów o sobie, złożyły życzenia wielkanocne, a Michał wykonał rysunek, który dołączyliśmy do listu. Na wcześniejszych zajęciach uczniowie poznawali postać Królowej, jej biografię, życie codzienne i ciekawostki na temat rodziny królewskiej. Na kanale You Tube oglądaliśmy m.in. wnętrza Pałacu Buckingham oraz 90 lat życia królowej w 90 sekund! Niecierpliwie oczekiwaliśmy na odpowiedź i po dwóch miesiącach otrzymaliśmy przesyłkę z zamku Windsor. W imieniu królowej odpisała nam dama dworu. Uczniowie  otrzymali kopie listu na pamiątkę.

Zajęcia kółka języka angielskiego odbywają się w ramach projektu  „Podróże małe i duże” realizowanego w ramach Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności ENGLISH TEACHING, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.