Miedzynarodowy Dzień Kropki

W poniedziałek obchodziliśmy Światowy Dzień Kropki.  Z tego powodu zaprosiliśmy wszystkich uczniów do wspólnej zabawy.

Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło w klasach i na szkolnym korytarzu. Uczniowie w tym dniu przyszli ubrani w kropki.  Rozmawiali na temat wiary we własne możliwości.  Chętni rysowali swój talent w dużej kropce.

Zainteresowaniem cieszyła się także zabawa w stacje zadaniowe, która polegała na szukaniu na terenie szkoły ukrytych zadań.

Książka "Kropka" Petera H. Reynoldsa stała się inspiracją dla uczniów i nauczycieli na całym świecie.  W tym dniu nikt nie był „ w kropce”, za to wszyscy byli „zakropkowani”. Zwracali tym samym uwagę na to, że warto wierzyć w siebie.