Wycieczka do Czorsztyna

W dniach 15-18 maja, grupa 25 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami: p. J. Dreliszak, p. E. Tokarz i p. A. Długopolską uczestniczyła w wycieczce do Czorsztyna.

Wyjazd obfitował w liczne atrakcje: zwiedzanie Jasnej Góry, spływ przełomem Dunajca, wejście na tamę na Jeziorze Czorsztyńskim, zwiedzanie zamku i wozowni w Niedzicy, rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, zwiedzanie ruin zamku w Czorsztynie, wejście na Wielką Krokiew, wjazd na Gubałówkę, spacer po Krupówkach oraz zwiedzanie Jaskini Nietoperzowej w Ojcowskim Parku Narodowym. Nie zabrakło też grila oraz zabaw na świeżym powietrzu i gier w tenisa stołowego i piłkarzyki. Wycieczka nie zakończyłaby się sukcesem, gdyby nie obowiązkowa wizyta w Mc Donaldzie.