Giełda szkól w naszym gimnazjum

Dnia 02.04.2009r. w Gimnazjum im. M. Kopernika w Sławęcinku (po raz piąty z rzędu) odbyło się spotkanie uczniów klas III z przedstawicielami szkół ponadgimnazjalnych z terenu Miasta i Powiatu Inowrocław.

W tym roku szkoła gościła nauczycieli i uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego im. M. Konopnickiej, Liceum Ogólnokształcącego w Kruszwicy, Policealnego Studium Tempus, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, 2, 3, 4, 5, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościelcu i Kobylnikach. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Inowrocławiu oraz uczniowie wraz z opiekunami ze szkół gimnazjalnych z Dąbrowy Biskupiej i Rojewa. Celem spotkania była prezentacja poszczególnych szkół ponadgimnazjalnych i zaprezentowanie uczniom klas trzecich szerokiego wachlarza możliwości w wyborze przyszłej szkoły i zawodu. Spotkanie zostało zorganizowane przez: p. mgr A. Drzewiecką, p. mgr A. Kwiatkowską i p. mgr H. Mielcarek.