Wolontariusze w szpitalu

Dnia, 2 czerwca na zaproszenie Zespołu Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy grupa wolontariuszy z naszej szkoły (A. Grobelska, K. Pułaczewska, Z. Gralak, M. Broniszewska, M. Kaczmarek, P. Piniewska i P. Bernacka) pod opieką p. K. Stachowiak zorganizowała z okazji Dnia Dziecka, cudowne zajęcia w kręgu sztuki.

Wolontariusze zaprezentowali ciekawe techniki plastyczne takie jak carving, origami, papierowa wiklina. Oferowana działalność artystyczna pozwoliła chorym dzieciom przeżyć chwile pełne beztroski i oderwania od szpitalnej rzeczywistości. Wszyscy serdecznie dziękowali za poświęcony im czas.