Jesteś tutaj: Start / ARCHIWUM / 2013/2014 / Bliżej Rosji

Bliżej Rosji

Dnia 21 maja 2014r. w naszym gimnazjum w ramach projektu „Bliżej Rosji” zorganizowany został konkurs piosenki rosyjskiej. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności wokalne wykonując zarówno tradycyjne jak współczesne utwory muzyki rosyjskiej.

W skład jury weszli uczniowie ze wszystkich szkół biorących udział w projekcie. Ocenie poddane zostały umiejętności wokalne, technika i ogólny odbiór artystyczny. Po burzliwych naradach wytypowano zwycięzców. Możemy pochwalić się sporym sukcesem w tym konkursie. Uczennica klasy IIIb – Joanna Gralik zajęła drugie miejsce, natomiast duet muzyczny - Sandra Bazelewska z klasy IIIb oraz Angelika Bazelewska z IIb  zajął trzecie miejsce. Dziewczyny zebrały wiele komplementów i ciepłych słów od przewodniczącej projektu  p. Aleksandry Marcinkowskiej. Podziękowania dla Dominika Miszczyka i Piotra Tarasiuka z klasy IIIa, którzy zadbali o stronę techniczną konkursu. Uczennice przygotowały się do konkursu pod kierunkiem p. Anny  Piaseckiej. Zwycięzcom gratulujemy.