Rekolekcje Wielkopostne

W dniach 31 marca.- 1, 2 kwietnia b.r. w naszym gimnazjum miały miejsce szkolne rekolekcje wielkopostne. Nauki rekolekcyjne głosiły siostry Jadwiżankii.

Rozpoczął je Proboszcz par. p.w. św. Józefa ks. Radosław Orchowicz wspólną modlitwą i serdecznym Szczęść Boże dla wszystkich uczestniczących w rekolekcjach. Podczas trzech dni rekolekcyjnych spotkań uczniowie mieli okazje do głębszych przemyśleń własnego życia, wiary i postaw. Szczególnym powodzeniem cieszył się śpiew, który rozgrzewał atmosferę na Sali. Wykonane przez uczniów plakaty i osobiste zaangażowanie pomogły uczestnikom rekolekcji wejść w nastrój religijnego skupienia i poczuć klimat wiary opartej na wspólnocie życia.