Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM IM. M. KOPERNIKA

W dniach 26 marca i 27 marca w naszej szkole odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Gimnazjum im. M. Kopernika. Do rozgrywek stanęło 18 uczniów - w tym chłopcy, jak i dziewczyny.

Po zaciętych zmaganiach wyłoniono zwycięzców. W klasyfiacji chłopców, pierwsze miejsce zajął niepokonany Dominik Miszczyk z klasy IIIa. W finale przegrał z nim Piotr Fita z klasy IIIc  i tym samym stanął na drugim miejscu podium. Brąz zdobył Szymon Lewandowski z klasy Ia. Natomiast w klasyfikcji dziewcząt, najlepsza okazała się Angelika Kalińska z klasy IIb, zaraz po niej Weronika Czajkowska z klasy Ib. Ostatnie miejsce na podium wywalczyła Sandra Olszewska z klasy IIIc.
Zawody wzbudzały wiele emocji  i z każdą chwilą  napięcie  sięgało zenitu.
Nad całością czuwali p. P. Nijak, Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. K. Stachowiak.