Ferie Gimnazjum Sławęcinek

Ferie w naszej szkole rozpoczął biwak integracyjny dla członków English Clubu zorganizowany już 31 stycznia 2014 r. W pierwszym tygodniu ferii w organizowane były zajęcia dla uczniów szkoły. Uczniowie klas trzecich uczestniczyli w zajęciach z języka polskiego, języka angielskiego, języka rosyjskiego, matematyki, fizyki, biologii, chemii oraz historii.

Celem zajęć było powtórzenie, oraz utrwalenie  materiału do egzaminów gimnazjalnych. Uczniowie otrzymali przykładowe arkusze egzaminacyjne i po raz kolejny mogli sprawdzić poziom swoich umiejętności przed egzaminem. Półkoloniści ponadto mogli uczestniczyć w zajęciach z informatyki i elektroniki. Tematyka zajęć obejmowała zagadnienia dotyczące budowy stron internetowych w programie „Web Builer 8”, a także montażu wybranych układów elektronicznych. Organizowano także kółko teatralne oraz zajęcia sportowe w trakcie których dziewczęta doskonaliły umiejętności gry w piłkę siatkową natomiast chłopcy podnosili swoje umiejętności gry w piłkę nożna oraz koszykową. W zajęciach tradycyjnie już uczestniczyła grupa naszych absolwentów.