We learn to teach, we teach to learn

Dnia 17 grudnia uczennice klasy 2c: Alicja Bernaciak, Weronika Szafrańska, Wiktoria Wiśniewska  i uczeń klasy 3b Marceli Mieliński pod opieką pani Katarzyny Leśniak, odwiedzili Szkołę Podstawową w Jaksicach i przeprowadzili tam lekcję języka angielskiego w klasie 6.

Uczniowie klasy szóstej rozwiązali 5 zadań związanych ze stopniowaniem przymiotników w języku angielskim. W ten sposób powtórzyli część materiału przed sprawdzianem. Zajęcia przeprowadzone były w atrakcyjnej dla uczniów formie konkursu. Na koniec wszyscy uczniowie otrzymali słodki upominek w podziękowaniu za zaangażowanie. Gimnazjaliści, którzy przeprowadzili lekcję, samodzielnie przygotowali wszystkie zadania w ramach projektu językowego „We learn to teach, we teach to learn”. Dziękujemy Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jaksicach i Pani Magdalenie Musiał- nauczycielce języka angielskiego za umożliwienie przeprowadzenia tej lekcji. Dziękujemy również uczniom klasy 6, którzy z zaangażowaniem i bardzo kulturalnie uczestniczyli w zajęciach.