Jesteś tutaj: Start / ARCHIWUM / 2013/2014 / Jasełka

Jasełka

Dnia 18 grudnia w naszej szkole tradycyjnie zorganizowana została szkolna wigilia.

Uroczystość rozpoczęliśmy od szkolnych jasełek. Z okazji tej zaprosiliśmy na gościnne występy zespół Moro prowadzony przez pana Andrzeja Antczaka. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania dla całej grupy za przybycie i wspaniałe przedstawienie. Po jasełkach uczniowie rozeszli się do sal wraz z wychowawcami na klasowe wigilie. Tradycyjnie uczniowie wymieniali się drobnymi upominkami, złożyli sobie bożonarodzeniowe życzenia i świętowali przy wspólnym stole. Następnie raz jeszcze spotkaliśmy się na sali gimnastycznej na konkursie kolęd. Konkurs ten wygrała klasa 1b, natomiast klasa 3b zwyciężyła w konkursie na najpiękniejszy świąteczny stroik. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Zwieńczeniem naszego spotkania był apel sukcesów, na którym wychowawcy przedstawiali osiągnięcia naukowe, sportowe oraz artystyczne swoich wychowanków.