Jesteś tutaj: Start / ARCHIWUM / 2013/2014 / Bliżej Rosji

Bliżej Rosji

Dnia 14.11.2013r. grupa uczniów z Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku wzięła udział w  inauguracyjnym spotkaniu w ramach projektu „Bliżej Rosji”. Projekt realizowany jest przy współpracy trzech szkół – II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu, Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Krzymińskiego oraz Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku. Projekt ma na celu przede wszystkim propagowanie nauki języka rosyjskiego oraz szerzenie tradycji i kultury rosyjskiej wśród uczniów.

Projekt zakończy się w czerwcu 2014r.
Uczniowie podczas comiesięcznych spotkań będą zgłębiać swoją wiedzę o Rosji poprzez wykłady, pogadanki oraz konkursy organizowane w ramach projektu.