Biwak integracyjny klas pierwszych

W dniach 25-26.10.2013r. w naszej szkole odbył się BIWAK INTEGRACYJNY dla klas pierwszych. Uczestniczyło w nim 34 uczniów, wychowawcy klas pierwszych: pani Alina Malak, pani Magdalena Czerniak, pani Anna Piasecka oraz pedagog pani Anna Drzewiecka i psycholog pani Hanna Mielcarek oraz pani Joanna Orczykowska. W programie biwaku były: zajęcia integracyjne z wychowawcami klas, otrzęsiny, ognisko, dyskoteka i zajęcia sportowe. Otrzęsiny zostały przygotowane przez  Samorząd Uczniowski i pedagoga szkolnego.

Głębokie ukłony kierujemy w stronę Joanny Gralik, Agnieszki Radzikowskiej, Mikołaja Szulca, Patryka Balcerzaka i Zbyszka Balcerzaka, dzięki którym otrzęsiny okazały się jednym z najlepszych wydarzeń tegorocznego  biwaku. Szczególne podziękowania należą się osobom, które włączyły się do zorganizowania tej imprezy, tj. pani Katarzynie Stachowiak, pani Joannie Orczykowskiej, pani Justynie Dreliszak, panu Januszowi Kubiakowi oraz absolwentom naszej szkoły Cezaremu Czarkowskiemu i Mateuszowi Tomaszewskiemu, którzy pomogli przy zorganizowaniu dyskoteki. Dyrektor szkoły pan Robert Orczykowski od początku wspierał naszą inicjatywę i był z uczestnikami biwaku na zakończenie otrzęsin i w czasie ogniska.
A oto kilka zdań na temat biwaku od samych uczestników.

- Biwak to jedno z najlepszych wydarzeń tego roku, było naprawdę super.
- Biwak był bardzo fajny, dobrze się na nim bawiłem, najlepsze były otrzęsiny.
- Biwak był wspaniały, można było się zintegrować ze swoją klasą i osobami z innych klas,
  wspaniale byłoby zorganizować go jeszcze raz.