REYMONTOWSKA JESIEŃ NA OKŁADCE

Dnia 13 grudnia w auli szkolnej Gimnazjum nr 1 im. Św. Wojciecha w Inowrocławiu  odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu "Rejmontowska jesień na okładce". Celem konkursu było pobudzanie plastycznej aktywności i wyobraźni uczestników, rozwijanie umiejętności plastycznej i wypowiedzi artystycznej oraz popularyzowanie  twórczości W. S. Reymonta.

Na konkurs wpłynęło wiele prac. Spośród wielu pięknych, malarskich prac komisja przyznała II miejsce uczennicy naszego gimnazjum Weronice Kowalskiej z klasy IIIa i III miejsce również uczniowi nazego gimnazjum Kacprowi Swat z klasy IIIa. Opiekę nad uczniami sprawowała p. K. Stachowiak. Młodym, wrażliwym na piękno artystom serdecznie gratulujemy.