VII Targi Młodych w Inowrocławiu

W sobotę  2 września w Hali Widowiskowo-Sportowej odbyły się już po raz VII Targi Młodych. Na hali zaprezentowało się ponad 40 wystawców z Inowrocławia i okolic, którzy chcieli przekazać coś ciekawego młodym ludziom. Niezabrakło też i naszej szkoły (Małgorzata Lewandowska, Agnieszka Marjanowska, Karolina Czyrzniak - opiekunowie p. K. Stachowiak, p. J. Orczykowska i p. S. Malicki).

Główną i najważniejszą atrakcją był darmowy skok na bungee. Przed halą można było oglądać popisy ekstremalnej jazdy na rolkach, desce i BMX. Można było również wspinać się po ściance. Inowrocławskie szkoły sztuk walki przygotowały pokazy Capoeira Cecab, MMA oraz Karate i wiele więcej.

.