Konkurs wielkanocny w Kościelcu

Dnia 30 marca grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką p. K. Stachowiak i p. J. Orczykowskiej wzięła udział w konkursie gastronomicznym "Dekoracje stołów wielkanocnych" organizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Kościelcu. Celem konkursu było kultywowanie tradycji ludowych i pobudzanie inwencji twórczej młodzieży. Jury konkursu miało nie lada kłopot  z wyborem najlepszej propozycji. Wszystkie stoły promieniały wiosną, nastrojem Wielkanocnym oraz pomysłowością kompozycji. W tym roku jury najwyżej oceniło uczniów z naszej szkoły: M. Włodarczyka, D. Pawlaczyk, K. Żyłkowską, M. Czachorowską. Gratulujemy I miejsca.

Serdeczne podziękowania za wsparcie i pomoc w przygotowaniu się do konkursu składamy:
Pani Alinie Książek , Pani Agnieszce Skoniecznej oraz Pani Iwonie Pawlaczyk.

.